Logo KFS
CZ RU

Ochranná známka

Společnost "Center Region" věnuje velkou pozornost bezpečnosti a ochraně výrobků proti padělání. Dvoustupňový systém umožňuje použití jedinečné samolepky na obalu produktu a holografické samolepky se 6stupni ochrany. Produkty lze považovat za originální pouze tehdy, jsou-li splněny tyto podmínky!

Holografické samolepky se 6stupni ochrany.
  1. Výrazný obraz "LOGA" s efektem přetékání tónů v jednotlivých částech obrazu a jasným obrysem.
  2. Výrazná značka ООО «Центр Регион» (OOO ruská obdoba s.r.o.) a центр-регион.рф s jasným obrysem. Na KFS Kolcova nové generace s 5. elementem je označena adresa www.центр-регион.рф.
  3. Výrazné nápisy "QUALITY SIGN" s jasným obrysem (pouze u holografických kulatých samolepek).
  4. Číslování A 04320f (jednо písmenо šest znaků) nebo 88 00 000 (sedm číslic pro KFS Kolcova nové generace s 5. elementem). Na holografických nálepkách starého typu použitých na kartonových obalech PROTETIONu, EVOChlorofillu nebo EVOgelu nemusí být.
  5. Ochranný gilošový vzor s květinovým ornamentem.
  6. Dynamický obrázek na pozadí.
Příklad vzhledu KFS Kolcova se 4elementy (stříbrná obdélná nálepka) a s 5elementy (zlatá elipsová nálepka)
Od 19. června 2017 byla na pouzdro KFS Kolcova aplikována další ochranná známka ve formě jedinečného čárového kódu. V tomto případě holografická nálepka nemusí mít digitální číslování, protože korektor je označen čárovým kódem. Doporučujeme vám zachovat čárovy kód pro pozdější kontrolu.