Stránka oficiálního partnera společnosti Planeta Regionov v ČR
ID 821

KFS
CZ RU

Vliv KFS na energetické pole člověka

Cílem používání KFS je dosažení rovnoměrného a uceleného energetického pole kolem lidského těla.
Pole může být narušeno nejen nesprávnou funkcí nějakého orgánu, oslabením činnosti vlivem onemocnění, ale zejména i vlivem emocí, strachu i deprese.
Každý KFS je speciálně určen pro nápravu určité oblasti, ať už se týká jednotlivých orgánů, celkového zdraví, emocí nebo i mezilidských vztahů. KFS působí na všechny živé organizmy, nejen na člověka, ale i na rostliny viz KFS "Fauna a Flora" nebo také domácí mazlíčky viz KFS "ZOOvita".

Energetické pole člověka ve 3D. Levá část: Ukázka silně narušeného pole. Pravá část: Energetické pole po 20-25minutách použití několika KFS.

Energetické pole člověka ve 3D. Levá část: Člověk vystavený silnému stresu. Pravá část: Stav energetického pole po použití několika KFS.

Energetické pole člověka ve 3D. Levá část: Člověk vystavený silné depresi. Pravá část: Energetické pole po 60minutách použití KFS č.1 na hrudníku a KFS č.14 na bedrech.

Energetické pole člověka ve 3D. Výseldek používání různých sérií KFS v průběhu 3měsíců.

Řez energetického pole člověka ve 2D. Nepravidelné pole a jeho zúžené části okolo některých čaker naznačují problémy, které nemusí odrážet pouze stav lidského zdraví.

Řez energetického pole člověka ve 2D. Výsledné pole naznačuje člověka s vysokým tlakem a přepokladem pro výskyt mrtvice (zúžené části pole v oblasti čaker hlavy a srdce).

Energetické pole po použití náramku Fitness u ženy 65 let. Rozdíl před a po za 35 minut nošení náramku.
Vliv na jednotlivé čakry v detailu z obrázku výše. Lze si povšimnout výrazné navýšení energie u vyšších čaker.

kfskorektor.cz - Stránka oficiálního partnera společnosti Planeta Regionov v České republice     © 2022