Logo KFS
CZ RU

KFS Patronka

Hlavní funkce KFS Kolcova "Patronka" - zlepšení a omlazení ženského reprodukčního systému, prevence a korekce onemocnění panvových orgánů.
Podporuje prevenci a nápravu zánětlivých procesů v pánevních orgánech, zabraňuje výskytu možných komplikací (neprůchodnost vejcovodů, samovolný potrat, mimoděložní těhotenství, neplodnost, adheze atd.) a jejich přechod do chronické formy.
Zabraňuje vzniku patologických změn v tkáních pánevních orgánů, přispívá k nápravě již vzniklých patologicky změněných buněk (PZB).
Podporuje regeneraci a prevenci následujících patologií: cervikální eroze, ovariální cysty, polypy dělohy, pochvy, záněty vnitřního povrchu dělohy, sliznice a svalové vrstvy (endometritida, hyperplazie, endometrióza, myom, atd.), zánětlivé procesy ve vaječnících oophoritida, adnexitida, salpingitida), dysfunkce vaječníků.
Podporuje rychlejší obnovu fyziologických funkcí panevních orgánů po přenášených onemocněních různých etiologií.
Pomáhá obnovovat a udržovat hormonální rovnováhu a fyziologické fungování reprodukčního systému, zvyšuje délku plodného období žen.
Pomáhá zmírnit projevy PMS (premenstruační syndrom), průchod "kritických dnů", přispívá ke snížení bolesti během tohoto období.
Dává "druhé mládí", zlepšuje kvalitu života, zvyšuje dobu aktivní dlouhověkosti.
Pomáhá zmírnit nástup a průchod "třetího věku" ženy (menopauzy).

Čas strukturování vody Na KFS Kolcova "Patronka" – ne méně než 15 minut.
Doporučuje se používání KFS Kolcova "Patronka":
Všem ženám, počínaje od pubertálního věku.
Ženám ve fertilním věku pro harmonické fungování fyziologických procesů reprodukčního systému.
Ženám ve "třetím" věku pro pohodlné nastupení a procházení klimakterických období, stejně jako pro podporu těla v období po menopauze.
Ženám trpící chorobami reprodukčního systému různých etiologií, stejně jako pro rychlejší zotavení z chirurgických zákroků.
Ženám, které chtějí zažít radost z mateřství za přítomnosti problémů s reprodukčním systémem.

Na KFS "Patronka" je zapsaná polarizace vody jednoho z termálních pramenů Shargalzhut v Bayankhongory Aimak (Mongolsko).