Logo KFS
CZ RU

KFS Extra ORL

Hlavní funkce KFS "Extra ORL" - prevence a léčení nemocí ORL - orgánů a dolních dýchacích cest (ucha, nosu, úst, hltanu, hrtanu, plic) různého původu.
Napomáha k prevenci a léčení nemocí ORL - orgánů a dolních dýchacích cest (ucha, nosu, úst, hltanu, hrtanu, plic) různého původu: virové, bakteriální (akutní respirační virové infekce, chřipka, otitis, rýma, sinusitida, adenoidy, tonzilitida, bronchitida, tracheitida, laryngitida, tonzilitida atd.) v akutní nebo chronické formě.
Napomáha léčení hluchoty způsobené infekčními chorobami a různými patogeny (virové, stafylokokové, streptokokové, houbové, atd.).
Napomáha k odstranění příznaků spojených s onemocněními ORL orgánů a dolních cest dýchacích (edém sliznice, pocení, kašel apod.).
Napomáha rychlejší zotavení po onemocnění.
Napomáha uvolnit nosní dutiny u alergických projevů (rinitida, sinusitida, rinosinusopatie atd.).
Je účinným prostředkem prevence možných komplikací, které způsobují závažné onemocnění různých orgánových systémů.
Je nepostradatelným pomocníkem pro udržení imunity v době sezónních nemocí a epidemií.

Doporučené použití: strukturování pitné vody, kapalné přípravky (kapky do nosu, roztoky pro inhalaci hrdla, sirupy, odvarky apod.).

Na KFS Kolcova "Extra ORL" je zapsaná polarizace vody jedné z termálních pramenů Shargalzhut v Bayankhongory Aimak (Mongolsko). Teplota zdroje je 58 ° C, pH 8,7. Voda je nasycena křemíkem.

Čas strukturalizace vody na KFS Kolcova "Extra ORL" – ne méně než 20 minut.