Logo KFS
CZ RU

KFS Vělikorecký

Hlavní funkce KFS Vělikoretský je obnova přirozeného stavu celého organismu, celková regenerace a zvýšení imunity.
Přispívá k obnově a udržování metabolismu vody, soli a minerálů (zlepšuje příjem vitamínů a minerálních látek tělem).
Příznivě účinkuje na kardiovaskulární systém (pomáhá zlepšovat výživu srdečního svalu, posiluje svalovou vrstvu, zabraňuje infarktu, zánětlivým onemocněním srdce a poruchám srdečního rytmu).
Má příznivý vliv na kardiovaskulární systém (pomáhá zlepšovat výživu srdečního svalu, posiluje svalovou vrstvu, předchází srdečnímu infarktu, zánětlivým onemocněním srdce a poruchám srdečního rytmu).
Přispívá k harmonizaci stavu nervového systému, má mírný sedativní účinek, zklidňuje vnímání napjaté situace, snižuje emocionální exploze.
Působí jako normalizace krevního oběhu a lymfatického systému, detoxikace organismu a zvyšuje okysličování těla.
Pomáhá zlepšovat funkci dýchacího ústrojí při různých onemocněních zánětlivého charakteru horních cest dýchacích, průdušek a plic.
Podporuje posilování svalového a pohybového aparátu.
Pomáhá zvyšovat svalovou hmotu v přítomnosti kardiovaskulární aktivity během sportování a posilování.
Přispívá k normalizaci zraku v důsledku obnovení funkcí okulomotorických a intraokulárních svalů, zlepšení práce tepen, arteriol a kapilár. Může se přizpůsobit k prevenci odchlípení sítnice.

Doporučené použití: KFS Vělikorecký je vhodné používat v kombinaci s KFS č. 9, 18, Amarant, Iscelenie, Ilcelenije 2, Flora a Fauna, Přírodní antibiotika, Faktor krásy, Lhasa, Zlatý písek, Omlazující jablko, Živá voda, Svatá jeskyně, Norma života 1, Norma života 2, Nefrit, Indi a Mocná voda.

Společné použití korektorů „Vělikorecký“ a „Balanc“ podporuje činnost slinivky břišní při onemocnění cukrovkou druhého typu.

Doba strukturalizace vody - minimálně 60 minut.