Stránka oficiálního partnera společnosti Planeta Regionov v ČR
ID 821

KFS
CZ RU

KFS Kolcova: Zelená série

Přírodní energetická místa Země "místa síly" — specifické oblasti planety Země se silným energetickým polem. Jsou to místa s neobvyklým energetickém působení na člověka a vše živé kolem.
Pobytí v "místech sil" podporuje harmonizaci celého organismu, zvýšuje životní formu a pozitivě působí na emoční náladu. Každé "místo síly" má své specifické frekvenční spektrum a působí a účinkuje specificky na fyzické tělo a energetycký stav lidí, zvířat a přírody. KFS série "Místa síly" dáva energii z těch míst, kde je nejvíce čistá a silná.
Na těchto KFS "Místa síly" je zapsaná polarizace vzorků vody, pečlivě vybraných z přírodních pramenů a řek, u kterých byly prokázány léčivé účinky, a informace z dolmenů. Hlavní účel KFS "Místa síly" — přizpůsobení a uchování biopole člověka.
Arkaim – dávné osídlení na jihu Uralu - největší světová archeologická událost z konce 20. století. "Arkaim je místo, kde je nebe v kontaktu se Zemí ... Arkaim je cesta k pravdě" (S. P. Maltseva, autor trilogie o Arkaimu).
Poklady Arkaimu:
Lysá Gora (Rusko) (Šamanka, Šamaniсha) – pozůstatky sopky aktivní před více než 300 miliony lety. Je to hora plnění svých přání, lidé k ní přichází za poznatky, které pomohou přeměnit a vylepšit svět, dává impuls k jejich rozvoji a ochraně Země. hora Lásky (Anael) dává silné proudy lásky a světla. hora Rozumu - jasnost mysli a osvícení paměti, vira v sebe a vlastní síly. řeka Velká Karaganka podporuje očistění od negativních energií a omlazení. hora Belucha v pohoří Altai je nejvyšší vrchol na Sibiři, svatyně na pohoří Altaj. Zde člověka opouští všechny starosti a obavy, otkrývá člověku tajemství života.

Dolmen v okolí Gelendžiku - kultovní budovy z období od 3 až 10 tisíc let před naším letopočtem. Záření z nich restrukturalizuje vodu a nese silnou duchovnost. Říká se, že dolmeny jsou vytvořeny, aby pomohly lidstvu obnovit ztracené poznatky a získávat nové.
Lenské sloupy v Jakutsku davají organizmu člověka životní silu, tyto kameny polarizují vodu a mají pozitivní účinek na psychiku a lidské zdraví.
Voda ze svatých pramenů nese jedinečnou informaci o léčivé energii. Zdroj svatého Sergia z Radoněje má silnou energii očisty, zdroj Křesťanského svatého Teodosia naplňuje touhy, zdroj "Svaté pero" nese léčivou energii svatého Mikuláše, Panny Marie a Jana Křtitele.

kfskorektor.cz - Stránka oficiálního partnera společnosti Planeta Regionov v České republice     © 2021