Stránka oficiálního partnera společnosti Planeta Regionov v ČR
ID 821

KFS
CZ RU

Živá strukturalizovaná voda, jak ji připravit v domácích podmínkách, doporučení Vadima Zelanda

Voda je základem života. Voda by pro lepší osvojení tělem měla být předem filtrována a strukturalizována. Organizmus vodu potřebuje k očištění a udržení jeho normální funkce.
Živá voda - fáze přípravy:
1. Očištění vody filtrem reverzní osmózy, destilátorem nebo membránovým filtrem

2. Mineralizace vody:
Voda po filtraci musí být mineralizována pomocí různých přírodních kamenů: krystal, šungit, křemen, růžový písek. Voda by měla být nasycena pouze přírodními solemi. Mineralizátory, kterými jsou obvykle vybaveny filtry, by se rozhodně neměly používat. Pomocí přírodních minerálů se voda stává přirozenou, fyziologickou. Než kameny vložíte do nádoby s vodou, je důležité je opláchnout. Vadim Zeland doporučuje použít smaltovanou nádobu nebo zásobník o objemu 25 litrů.

3. Aktivace vody pomocí elektrického aktivátoru AP-1
Aktivátor „oživuje“ vodu. Živá voda je nasycena antioxidanty. Elektrický aktivátor AP-1 je ověřený uživateli a je jednoduché ho používat. Lze si ho objednat přes internet.
Voda má redoxní potenciál (ORP) měřený v milivoltech. Měla by se pít voda se záporným nábojem, pro ní je typická přítomnost volných elektronů a je nasycena antioxidanty. Voda s takovými vlastnostmi se jinak nazývá živá voda. Antioxidanty jsou záporně nabité molekuly, které nesou volný elektron. Takové molekuly jsou dárci a neutralizují volné radikály. Záporně nabitá živá voda bohatá na volné elektrony je proto silným přirozeným antioxidantem a dodává energii. Hlavní výhodou živé vody je však to, že alkalizuje organizmus (zvyšuje pH) a je tedy antiparazitická. Paraziti a viry nemohou žít v zásaditém prostředí, pro svou existenci potřebují pouze hnijící nebo kyselé.

4. Strukturalizace vody pomocí korektorů funkčního stavu Kolcova:
Poslední fáze – celková strukturalizace. Organizmus není schopný absorbovat vodu s narušenou strukturou, musí ji strukturalizovat sám. Je to jediný způsob, jak může vyživovat a očišťovat buňky. Vyžaduje to hodně energie a zdrojů. Organizmus nemusí tuto činnost vykonávat, pijete-li strukturalizovanou vodu.

Voda může být strukturalizována pomocí KFS - korektoru funkčního stavu. Každý KFS má svoje specifické vlastnosti, ale základem všech je obnova normální struktury vody.

Pijte „živou“ vodu v průběhu celého dne, abyste se osvěžili, očišťovali organizmus a naplnili jej životodárnou silou a energií. Poté bude váš organizmus čistý jako horská řeka!


Materiály převzaté z knih Vadima Zelanda: „Ovlivňování reality 10 - Osvobozujeme vědomí“, „Jak se vymanit ze systému“.

kfskorektor.cz - Stránka oficiálního partnera společnosti Planeta Regionov v České republice     © 2022